Shoqja nga e ardhmja View larger

Shoqja nga e ardhmja

David Baddiel A-008848

New product

Përshkrim i shkurtër

ERDHI SHOQJA NGA E ARDHMJA...! Një aventurë shpërthyese nga David Baddiel që është shumë para në kohë… 1001 VITE PARA! 2019

More details

11103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341495

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rahul Agaruali është një shpikës gjenial, ndërsa familja e tij ka një magazinë plot me gjëra, të cilat ai mund t’i përdorë për të ndërtuar ato pajisjet e tij të çmendura. Kjo duhet ta bëjë të lumtur.

Por Rahuli ka një problem të MADH: ai ndihet i vetmuar.

3020

Pip@256X#YY.3_7 ndihet po aq e vetmuar… ajo nuk largohet dot prej dhomës së saj të ndenjjes, për shkak se jashtë bën tmerrësisht nxehtë.

Kjo deri ditën që ajo vendos të eksplorojë një dritë të gjelbër në laboratorin e shtëpisë dhe e gjen veten në një magazinë, në vitin 2019.

Të dy bashkë, Rahuli dhe Pipi nuk janë më vetëm. Ama kanë një sërë telashesh të reja. Përfshirë gjetjen e një mënyre se si të kthehen në 3020-ën.

Dhe… ndoshta… të shpëtojnë edhe botën…

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages372
ISBN9789928341495
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj
I ri1