David Baddiel

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Eja në agjencinë tonë dhe zgjidh mamin dhe babin e përkryer. Ky është ndër librat më të suksesshëm në Britaninë e Madhe që tashmë vjen edhe para lexuesve të vegjël shqiptarë: Ju garantojmë se ky libër do të ndikojë për mirë në harmoninë dhe lumturinë e familjes tuaj. Dhe, a e dini se pse?!!

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Pas Agjenci prinderore, vjen nje tjeter liber i David Barddiel ne shqip; Dite per dite ditelindje. Me nje histori fantastike, qe do te ngazelleje lexuesit e vegjel dhe me ilustrimet e te madhit Jim Field, ky botim special do ti beje me te bukura pushimet verore te vogelusheve tane

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  ERDHI SHOQJA NGA E ARDHMJA...! Një aventurë shpërthyese nga David Baddiel që është shumë para në kohë… 1001 VITE PARA! 2019

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 300 Lekë In Stock

  Libri del me 16 nentor ne treg.

  1 300 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 4 of 4 items