Ngecur në videoloje - 1 View larger

Ngecur në videoloje - 1

Dustin Brady BOT0732

New product

111109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005984

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Xhesi Rigsbi nuk i pëlqen video-lojërat, dhe me të drejtë. Sepse një personazh i video-lojës përpiqet ta vrasë.

Pasi u thith brenda lojës "Shpërthim i plotë", bashkë me shokun e ngushtë, Erikun, Xhesit filloi t'i pëlqejë të gjuante dhe avullonte alienë si murgeshëza me madhësinë e një njeriu dhe të lëvizte në ajër me pajisjen fluturuese në shpinë.

Por, shumë shpejt, një personazh i mistershëm fillon t'i përndjekë Erikun dhe Xhesin, ndërkohë që ata zbulojnë se nuk mund të dalin nga loja.

Nëse nuk zbulojnë shpejt se çfarë po ndodh, rrezikojnë të ngecin përgjithmonë në atë kurth!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages140
ISBN9789928005984
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1