Kate Quinn

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 260 Lekë 1 400 Lekë -10% In Stock

  Në një roman historik dhe interesant nga autorja e bestsellerave ndërkombëtarë Kate Quinn, dy femra: një spiune e rekrutuar në Rrjetin Alisa, që ka vepruar vërtet në Francë gjatë Luftës së Parë Botërore dhe një vajzë rebele e shoqërisë së pasur amerikane, që kërkon kushërirën e saj në vitin 1947, bashkohen në një rrëfim magjepsës për guximin, sakrificën...

  1 260 Lekë
  1 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item