Vjershat e shkronjave Shiko më të madhe

Vjershat e shkronjave

Brunilda Tahiri (Spahiu) BAO0186

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në librin “Vjershat e shkronjave” do të gjeni një vjershë për secilën shkronjë të alfabetit. Janë krijime të shkurtra, të thjeshta dhe të lehta për t’u mësuar. Këto vjersha dhe ilustrimet fantastike do i ndihmojnë nxënësit të fiksojnë më mirë shkronjat.

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët40
ISBN9789928024930

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN9789928024930
Titulli origjinalAbas
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri