Cmim i reduktuar! Bubllapushi Shiko më të madhe

Bubllapushi

Loredan Bubani A-002770

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përrallë e mrekullueshme për një qenush dhe udhëtimin e tij nëpër oborr dhe miqtë e shumtë që takon. Ilustrimet të bëra nga Elda Pineti.

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272379

170 Lekë

-15%

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe32
ISBN9789928272379
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë