Fjalor frengjisht- shqip, shqip-frengjisht : me rreth 15000 fjale Shiko më të madhe

Fjalor frengjisht- shqip, shqip-frengjisht : me rreth 15000 fjale

Drita Hadaj BDI0065

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky është një fjalor bazik, me fjalët më të përdorura në përditshmëri që i vlen të gjithë atyre që komunikojnë apo punojnë në një mjedis frëngjishtfolës

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët424
ISBN9992747080

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmban rreth 15 000 fjalë-tituj dhe mbi 5 000 shprehje; jep kuptimet më të rëndësishme të fjalëve më të përdorura; është praktik dhe ndihmon në gjetjen lehtë të fjalës dhe të kuptimit që kërkoni; me të dhëna të plota për shtresimin stilistik dhe fushën e përdorimit; me shënime të plota gramatikore, si p.sh., me tabela përmbledhëse të zgjedhimeve të foljeve të parregullta të frëngjishtes dhe të shqipes; përmban një listë emrash gjeografikë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët424
ISBN9992747080
RedaktoriJolanda Kostari
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë