I ri Gjysmëhumburi Shiko më të madhe

Gjysmehumburi

Sally Green A-001644

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përfundimi drithërues i trilogjisë fenomenale “Gjysmëkeqi”, së shpejti edhe në ekranin e madh.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët274
ISBN9789994305681

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Natani po vrapon përsëri. Gjurmuesit e Shtrigave të Bardha janë hedhur në sulm. Çdo Shtrigë e Zezë është në rrezik.

Tanimë Natani është më i fuqishëm se kurrë ndonjëherë, porse është gati të humbasë mendjen. Që të mbrojë Aleancën nga rrënimi, atij i duhet të bëhet arma vendimtare e saj.

Dhe që të shpëtojë një shoqëri që e urren, i duhet të rrezikojë duke humbur gjithçka që ka në zemër.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët274
ISBN9789994305681
V. BotSejdin Cekani
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLeonard Doka
RomanMister&Thriller