I ri Meso ngjyrat me Leon Shiko më të madhe

Meso ngjyrat me Leon

Grup autorësh A-004272

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore. Vogëlushëve u pëlqejnë vjershat, sidomos kur këto shoqërohen me ilustrime të plota, me ngjyra të mrekullueshme. Me këtë seri, ata do të dëfrehen pa masë. "

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287229

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo seri interesante LIBRI IM I PARË ME MOZAIKË për të vegjlit përmban 4 libra: Mëso numrat me kafshët e fermës, Shtëpi, e ëmbla shtëpi, Dinoja i vogël kërkon mamin, Mëso ngjyrat me Leon.

A e dini ju fëmijë se kameleonët mund të ndërrojnë ngjyrën e lekurës në varësi të ambientit ku janë? Leo është një kameleon i vogël që mund të bëjë këtë gjë. Ai do jetë shembulli perfekt që do ju ndihmojë të mësoni ngjyrat së bashku. Ndërroni dhe ju ngjyrat në libër bashkë me të.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe12
ISBN9789928287229
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKorab Hoxha