I ri Cmim i reduktuar! Dinoja i vogel kerkon mamin Shiko më të madhe

Dinoja i vogel kerkon mamin

Grup autorësh A-004271

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore. Vogëlushëve u pëlqejnë vjershat, sidomos kur këto shoqërohen me ilustrime të plota, me ngjyra të mrekullueshme. Me këtë seri, ata do të dëfrehen pa masë.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287250

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo seri interesante LIBRI IM I PARË ME MOZAIKË për të vegjlit përmban 4 libra: Mëso numrat me kafshët e fermës, Shtëpi, e ëmbla shtëpi, Dinoja i vogël kërkon mamin, Mëso ngjyrat me Leon.

Dinoja është një dinozaur i vogël, i cili nuk bën dot pa mamin e tij. Por ka një problem: ai nuk e di ku është mami i tij dhe është shumë i vogël për ta kërkuar atë. A do e ndihmoni ju fëmijë Dinon të bashkohet më mamin e tij?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe12
ISBN9789928287250
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKorab Hoxha