Mami bëjmë nani Shiko më të madhe

Mami bejme nani

Tony WOLF BED030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për gjumin e çdo vogëlushi, përralla të ëmbla dhe shumë vjersha të bukura, nën shoqërinë e Arushit Tedi dhe mamit të tij. Libri i vogël është i mbushur me ilustrime shumëngjyrëshe.

Me ilustrimet me te bukura nga Tony Wolf.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121301

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Lexojini fëmijëve tuaj vjershat dhe përrallat më të ëmbla përpara gjumit. Ata do të kënaqen nën shoqrinë e arushit Tedi dhe mamit të tij. Libri shoqërohet dhe me figura tërheqëse për ta.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe141
ISBN9789928121301
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë