Cmim i reduktuar! Gjume te embel Shiko më të madhe

Gjume te embel

Tony WOLF BED005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tani nuk ka më momente stërmunduese për të vënë fëmijën tuaj në gjumë. Ky libër e ka fuqinë magjike. Përrallat rrëfehen vetë në këtë botim me funksione të shumëfishta, i cili është ideuar nga Tony Wolf. Libri është dhuratë për prindër që duan gjumin e ëmbël të fëmijës së tyre

Më shumë detaje

995 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët15
ISBN978-9928-121-61-5

600 Lekë

-50%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Degjo 4 ninulla te ?mbla dhe fluturo bashk? me Arushin n? bot?n magjike te ?ndrrave!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët15
ISBN978-9928-121-61-5
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë