Tete perralla per ty View larger

Tete perralla per ty

Rahoi Zanaj A-005893

New product

Përshkrim i shkurtër

Rahoi e vogel ka shkruar 8 perralla te bukura te cilat botuesi vendosi qe ti percjelle tek lexuesit e saj bashkemoshatare. Nje bote e bukur, plot magji, naivitet dhe bukur vjen permes ketyre faqeve

857 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928457288
Viti i botimit2020

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages36
ISBN9789928457288
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1