Jeta e padukshme e Ady Laryse View larger

Jeta e padukshme e Ady Laryse

V. E. Schwab A-008293

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri më i bukur i vitit 2020 nga Oprah: Libri më i bukur i vitit 2020 nga Amazon.com Nominuar për çmimin "Locus" për vitin 2021: Libri më i bukur i ri nga "Barnes and Noble" për vitin 2020. Një jetë që nuk do ta mbajë mend askush. Një histori që nuk do të harrohet kurrë.

More details

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338303

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Francë 1714: në një çast dëshpërimi, një vajzë e re bën një kërkesë faustiane, për të jetuar përgjithmonë... dhe mallkohet që ta harrojnë të gjithë ata që ndesh në rrugën e jetës.

Kështu nis jeta e jashtëzakonshme e Adi Larysë dhe një aventurë marramendëse që do të shtrihet në shekuj dhe kontinente, në histori dhe në art, teksa vetë ajo do të mësojë se deri ku duhet të arrijë që të lërë shenjën e saj në këtë botë.

Gjithçka ndryshon kur afro treqind vjet më pas Adi takon një djalë të fshehur banakut pas të një librarie dhe ai... e mban mend...

Data sheet

pages522
ISBN9789928338303
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1