Libri i Trupit per Vajzat View larger

Libri i Trupit per Vajzat

Cara Natterson BAT0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve të vajzave gjatë periudhes së pubertetit.

More details

432 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789994380756
Viti i botimit2008

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve, që nga kujdesi për flokët e deri tek ngrënia e kujdesshme, era e gojës deri te sutjenat, koha e puçrrave (pubertetit) dhe gjithçka gjatë kësaj periudhe.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages104
ISBN9789994380756
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço