Nje dite dhjetori

Josie Silver A-008832

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri “Një ditë dhjetori” është një histori dashurie gazmore, emocionuese dhe shumë prekëse, dhe një kujtesë se fati merr kthesa të pashpjegueshme përgjatë rrugës drejt lumturisë.

More details

111050 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338457
Viti i botimit2022

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Lori është e sigurt se dashuria me shikim të parë ekziston vetëm nëpër filma, mirëpo një ditë dhjetori me borë, ajo shikon një djalë nga dritarja e mjegulluar e autobusit dhe e kupton menjëherë që është ai, i duhuri. Çasti kur sytë e tyre takohen është magjik... por autobusi i saj largohet.

E sigurt se është e shkruar që ata ta gjejnë njëri-tjetrin, përgjatë një viti Lori nuk lë kafene dhe stacion autobusi pa skanuar, për të gjetur djalin, por më kot.

Në vend të kësaj, ata takohen rastësisht në një festë Krishtlindjeje, kur shoqja e saj e ngushtë, Sara, e prezanton me të dashurin e vet. Ai është Xheku, djali i autobusit.

 

REVIEWS

Bëhuni gati për t’u përfshirë në një romancë marramendëse. Unë u magjepsa, për vete!

– Reese Witherspoon

(Ky libër është përzgjedhur nga klubi i librit të Reese Witherspoon-it.)

Libri i përsosur për t’u përhumbur mes rreshtave. Personazhet e Josie Silver-it të hyjnë në zemër, për të mos dalë më.

– Jill Santopolo, autore e librit “Drita që humbëm”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages404
ISBN9789928338457
Shtëpia botueseOne day in december
RedaktoriPranvera Palushi, Bledar Çepele
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanRomancë&Pasion
I ri1