Axhende 2022 – Dudaj View larger

Axhende 2022 – Dudaj

Nora Nushi A-007639

New product

Përshkrim i shkurtër

Rona Nushi është themeluese e markës kozmetike natyrale Bees&Trees Bio Cosmetics. Me moton e saj "Duaje veten natyrshëm", Nora shpreh idealet e saj për dashurinë ndaj vetes nëpërmjet të shëndetshmes, të bukurës dhe natyrales.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306589

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages224
ISBN9789994306589
RedaktoriKlodiana Metani
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1