Perralla e macokut dhe e miut qe u be shok i tij View larger

Perralla e macokut dhe e miut qe u be shok i tij

Luis Sepúlveda A-005634

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër histori e madhe miqësie midis të ndryshmish, që do të argëtojë dhe prekë breza të ndryshëm lexuesish, sepse pikërisht kjo është magjia e Luis Sepulvedës.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306176

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në Mynih, Maksi është rritur bashkë me maçokun e tij Miks, me të cilin ka një lidhje shumë të thellë. Pasi arrin moshën e pjekurisë dhe pavarësinë nga prindërit, Maksi shkon të jetojë vetëm duke marrë me vete edhe maçokun e dashur. Fatkeqësisht puna e tij e detyron shpesh të jetë jashtë shtëpisë dhe Miksi, i cili po plaket dhe po e humbet shikimin është i detyruar të kalojë orë të gjata në vetmi. Por një ditë dëgjon një zhurmë që vjen nga qilari dhe e kupton që duhet të jetë një mi…

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages74
ISBN9789994306176
RedaktoriKlodiana Metani
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIdlir HOXHA
I ri1