I ri Dyqani magjik Shiko më të madhe

Dyqani magjik

Herbert George Wells A-005981

Libër i ri

175 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313546

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E kisha parë nga larg Dyqanin Magjik disa herë; kisha kaluar andej një ose dy herë, në vitrinë binin në sy objekte të vogla tërheqëse, topa magjikë, pula magjike, kone të mrekullueshme, kukulla ventrilokuiste, gjëra për trukun me shporta, pako me kartolina që dukeshin në rregull dhe gjithfarë gjërash të kësillojshme, por kurrë s’kisha menduar të hyja brenda, derisa një ditë, gati pa paralajmëruar, Gipi më tërhoqi me forcë përgishti deri te vitrina dhe u soll në një mënyrë që s’të linte rrugë tjetër, përveçse ta fusje brenda.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe40
ISBN9789928313546
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë