Rrobaqepesja e Parisit View larger

Rrobaqepesja e Parisit

Natasha Lester IT-220004

New product

Përshkrim i shkurtër Zëri i Natasha Lesterit është shumë i veçantë. Ajo arrin të kapë detaje shumë autentike nga historia si: gjëmimi i daulleve të luftës, apo rrëshqitja e butë e një copë mëndafshi të hollë. Këto elementë prej fi ligrane, e bëjnë atë një nga autoret e sotme më të shquara të trillerit historik. Është forca emocionale e shkrimit të saj që e bën gjithçka të duket reale. Duke u nisur nga ngjarjet e modës së lartë franceze, Lester ka thurur një histori të mrekullueshme, origjinale duke e përjetësuar.

More details

11037 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063595

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përse grave që dhunoi Herri, nuk iu ofrua drejtësi? Natyrisht, që përgjigjja për këtë pyetje gjendet në historinë e gjatë të grave që ndjehen të frikësuar dhe të turpëruara për të denoncuar krime të tilla dhe sistemit ligjor që dështon për t'i njohur këto akte, si krime.

Ajo që doja të trajtoja në këtë libër është të shihja se çfarë trashëgimie përcillet për një grua, nëse një burrë është në gjendje ta terrorrizojë atë sistematikisht, dhe të largohet pa u ndëshkuar...

Ndonëse kam shkruajtur një histori të trilluar nga unë, më duket se nuk ka shumë dallime nga realiteti.

Data sheet

pages452
ISBN9789928063595
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1