Driteson vera dhe ia beh nata View larger

Driteson vera dhe ia beh nata

Jón Kalman Stefánsson A-005884

New product

893 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062789
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928062789
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErmira Danaj
RomanPsikologjik
I ri1