I ri Driteson vera dhe ia beh nata Shiko më të madhe

Driteson vera dhe ia beh nata

Jón Kalman Stefánsson A-005884

Libër i ri

893 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062789

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928062789
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErmira Danaj
RomanPsikologjik