Reduced price! Terr dhe bashkepunetore View larger

Terr dhe bashkepunetore

Sigitas Parulskis A-005602

New product

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët326
ISBN9789928062758
Viti i botimit2020

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët326
ISBN9789928062758
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElisa Ivanaj
I ri1