Reduced price! Tesi dhe rrotulluesi i yjeve View larger

Tesi dhe rrotulluesi i yjeve

Sinead O ‘Hart A-004290

New product

102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928184579

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tes de Suza nuk është një jetime e zakonshme. Kur një pasanik i panjohur shfaqet në Strehën Ekërbi për të Humbur dhe të Braktisur, me pretendimin se ishte i afërmi i saj, Tesi niset për një jetë të re me të. Nuk merr me vete asgjë më shumë se tarantulën e saj, Violetën dhe një pajisje të çuditshme, me të cilën e kishin lënë që foshnje.

Po në vend që t’i japë përgjigje për të kaluarën e mistershme të Tesit, shpejt bëhet e qartë se interesi i kujdestarit të saj për të është pjesë e një plani të tmerrshëm. Këtu vihet në lojë fati i më shumë se një bote dhe i takon Tesit ta ndalë atë burrë...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages365
ISBN9789928184579
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
RomanFantashkencë
I ri1