Lulet e mollës View larger

Lulet e molles

John Galsworthy NER0006

New product

Përshkrim i shkurtër
“Lulet e mollës” cilësohet novela më e njohur e shkruar nga nobelisti John Galsworthy, e adaptuar mjaft suksesshëm edhe për ekranin e madh.

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

“Lulet e mollës” është një histori tragjike dashurie. 

Kjo është historia e trishtë e Megan, një vajzë e bukur fshatare, me Frank Ashurt, që krejt rastësisht kalon në fermën ku Megan jeton dhe ku kalon disa javë.

Data sheet

pages166
Shtëpia botueseNeraida
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiNasho Jorgaqi