Djali me fatlum ne bote View larger

Djali me fatlum ne bote

Danny Wallace MEP0325

New product

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë e re plot humor nga shkrimtari Danny Wallace që e shndërron të zakonshmen në të jashtëzakonshme.

More details

11106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086587

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

PËRFYTYRO SIKUR, SA HAP E MBYLL SYTË, TË KESH GJITHÇKA QË KE

ËNDËRRUAR?

Pikërisht kjo i ndodh Xhoi Smithit kur i bie fati të përzgjidhet FËMIJA MË I ZAKONSHËM në të gjithë vendin. Brenda natës, atij i dërgojnë në shtëpi biçikletën më të fundit, lojërat më të jashtëzakonshme elektronike dhe akulloret me shijet më të papërfytyrueshme. Për një ditë, ai e ka parkun e lodrave tërësisht për vete! Xhoi ka gjithçka që mund të kishte ëndërruar, por a është jeta vërtet ashtu siç duket kur del nga HIJA dhe vihesh në qendër të VËMENDJES?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928086587
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1