Topi nen pushtetin e tyre View larger

Topi nen pushtetin e tyre

Skifter Kellici A-005003

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas një jete në mikrofonin e Radiotelevizionit Shqiptar dhe me një pasion të pandarë për letërsinë dhe sportin, gazetari, publicisti dhe shkrimtari Skifter Këlliçi sjell për të gjithë dashamirësit e sportit librin me kujtime “Topi nën pushtetin e tyre”.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216854

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages380
ISBN9789928216854
RedaktoriBledar Cepele, Edvina Sojati
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1