I ri Cmim i reduktuar! Topi nen pushtetin e tyre Shiko më të madhe

Topi nen pushtetin e tyre

Skifter Kellici A-005003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas një jete në mikrofonin e Radiotelevizionit Shqiptar dhe me një pasion të pandarë për letërsinë dhe sportin, gazetari, publicisti dhe shkrimtari Skifter Këlliçi sjell për të gjithë dashamirësit e sportit librin me kujtime “Topi nën pushtetin e tyre”.

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216854

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe380
ISBN9789928216854
RedaktoriBledar Cepele, Edvina Sojati
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë