Barbara O’ Neal

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Out of stock

  Kur besonim te sirenat nga Barbara O’ Neal vjen në shqip nga Living si nje nga romanet thriller me te pelqyer te momentit: Motra e saj ka vdekur para 15 vitesh ne nje sulm terrorist, por papritur ajo shfaqet ne nje kronike televizive, - duke ndryshuar rrjedhen e gjithe ngjarjes dhe duke ndryshuar rrenjesisht historine e ketij romani te mrekullueshem

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item