Reduced price! Fuqia e mendimeve View larger

Fuqia e mendimeve

Burbuqe Raufi BLV0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Po sikur të mund ta ndryshonit jetën tuaj, sikur të kishit fuqinë dhe të bëheshit sundimtari i mbretërisë suaj? Unë mendoj se kjo është e mundur!

More details

472 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216144
Viti i botimit2016

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri “Fuqia e mendimeve” është një histori e vërtetë që tregon se si unë përdora mendimetpozitive për të ndryshuar jetën time.

Kur diagnostikohesh me një sëmundje të pashërueshme, kupton se shumica e kokëçarjeve tëpërditshme nuk janë aspak të rëndësishme.

Gjithçka fashitet kur kupton se jeta është dhuratamë e çmuar. Atë çast, fillon t’i kushtosh vëmendje çdo frymëmarrjeje dhe çdo sekondë qëkalon, mendimi i vetëm që të vërtitet në mendje, është: “Çfarë duhet të bëj”?

Sekreti qëndron te fuqia që keni brenda vetes. Të ndryshoni mënyrën e të menduarit përçdolloj situate me të cilën përballeni, është gjëja më e mirë që mund të bëni dhe libri “Fuqia emendimeve” është udhërrëfyesi i duhur për të nisur rrugëtimin tuaj.

Në fund të fundit, shëndeti qëndron përmbi gjithçka!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages124
ISBN9789928216144
Shtëpia botueseLiving
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim