Tim Taleri ose e qeshura e shitur

Xhejms Krus BOM0110

New product

Përshkrim i shkurtër

Tim Taleri ka një të qeshur që ndikon te të gjithë. Por ai e shet atë te një baron misterioz të quajtur Lefeut. Këtu nisin fatkeqësitë dhe aventurat e personazhit tonë.

More details

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992752866
Viti i botimit2006

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tim Taleri ka një të qeshur që ndikon te të gjithë. Por ai e shet atë te një baron misterioz të quajtur Lefeut, në këmbim të një sasie parash. Baroni merr qeshjen e tij dhe fiton çdo bast por Timi më vonë kupton se nuk është më vetvetja.

Prandaj ai vihet në kërkim të rikthimit të buzëqeshjes së tij. Se çfarë ndodh me të dhe cilat janë përpjekjet e tij për të rifituar buzëshjen, ju ftojmë të lexoni librin, i cili mbetet ndër librat klasik për fëmijë më të suksesshëm në të gjitha kohërat.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages261
ISBN9789992752866
Shtëpia botueseOmsca-1
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiGuri Shyti