Këpucët jeshile që ngjallën zili View larger

Kepucet jeshile qe ngjallen zili

Alberto Pelai MEP0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori që tregon se si fitohet mbi bullizmin.

More details

907 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN978-9928-08-364-7
Viti i botimit2018

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Marko është një djalosh 7 vjeçar i cili sapo është transferuar në një qytet 900 kilometra larg nga qyteti i vogël i lindjes. Gjërat nuk shkojnë për fat të keq ashtu siç do të donte ai: të fillosh shkollën në një klasë me 22 fëmijë që njihen prej një viti, nuk është aspak e lehtë. Sidomos kur hyjnë në mes edhe dy ngacmues që e tallin për shkak të theksit qe ka. Edhe këpucët e mrekullueshme që i ati i dhuron për ditëlindje keqësojnë gjendjen, duke zgjuar zilinë tek te tjerët! Për fat të mirë, mami, babi dhe mësuesja do te kenë një ide fantastike që do të ndryshojë tërësisht situatën.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages70
ISBN978-9928-08-364-7
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo
I ri1