Zbulimi i fëmijës View larger

Zbulimi i femijes

Maria Montessori PL0165

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i domosdoshëm për këdo që merret me pedagogjinë.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një manual i vërtetë pedagogjik për edukimin e fëmijëve të kopshteve dhe shkollave, që përbën edhe bazën e së famshmes metoda Montessori, aq e njohur dhe e shperhapur në shumë vende të borës. Thelbi i saj qëndron në çlirimin e fëmijës dhe zbullimit të shpirtit të tij, pëtr ta shndërruar kështu në moton e edukatorëve dhe mësuesve.

Data sheet

pages354
Shtëpia botuesePlejad
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlda Mukli