Reduced price! Mur View larger

Mur

Vladimir Myrtezai A-006285

New product

Përshkrim i shkurtër

"Mur" është një koncept i lëvizshëm për një realitet të lëvizshëm ndjesor, ku shenjë pas shenje apo reagim pas reagimi njeriu vetëshenjohet si ndërgjegje, si identifikim, ndaj dhe vjen një çast që kuptimit i jep një trajtë pengese teksa zgjedh një formë të shkruari, një shije/stil të caktuar, gjë që përbën një pasuri që nuk rri dot pa e ndarë me të tjerët. Edhe nga pikëpamja jetësore, muri më ka ndjekur si një personazh që mund të lindë e të vdesë përballë një muri të vërtetë, duke nanuritur e lodruar me qëndresën dhe natyrën njerëzore." - Autori

997 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Viti i botimit2021

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1