I ri Kush po flet? Shiko më të madhe

Kush po flet?

Gaye Dinçel A-007500

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"KUSH PO FLET?" nuk është një libër i zakonshëm për fëmijë. Ai zgjuarsisht tërheq vëmendjen me mënyren sesi u bën pyetje fëmijeve. 

Më shumë detaje

88 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184948

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zeina jeton me xhaxhanë e saj, kur prindërit largohen për një udhëtim pune. Ndërsa lexon historitë e shkruara prej tij, ajo nis të bëjë pyetje dhe të takojë personazhet e librave, shikon cilësi të ndryshme të tyre, në të kundërt të asaj që është shkruar në libër.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928184948
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka