Babai im nuk ka frike nga te huajt View larger

Babai im nuk ka frike nga te huajt

Rafik Schami BDI0569

New product

Përshkrim i shkurtër

Rebeka është me fat. Babai i saj është i mençur dhe i kujdesshëm. Është edhe magjistar dhe i magjeps të gjithë me shfaqjet e tij.

More details

11105 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366467

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Babai im është i fortë e trim dhe asgjë nuk e tremb. Përveç të huajve, sidomos ata me lëkurë të zezë. Një frikë e tmerrshme, që e bën t'i dridhen këmbët dhe t'i ngrihen flokët përpjetë. Ai nuk e thotë, por Rebeka e ka kuptuar dhe, meqë e do shumë, trishtohet nga kjo gjë. Dhe përpiqet ta shërojë nga kjo sëmundje imagjinare, por asnjë lloj "mjekimi" nuk i bën efekt. Deri kur vjen një nga ato ditët kur ndodhin rastësi të çuditshme...

Mosha e leximit: nga 6 vjeç.

Data sheet

ISBN9789928366467
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1