Alarmi i kuq View larger

Alarmi i kuq

Bill Browder MO0190

New product

1104 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928314536

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Nëse do të mundesha ta nisja nga fillimi, para së gjithash, nuk do të shkoja kurrë në Rusi. Do të hiqja dorë me gëzim nga suksesi im në biznes - si investitori më i madh i huaj në Rusi deri në vitin 2005 - vetëm që Sergeji të ishte gjallë. Tani e kuptoj se sa naiv kam qenë kur mendoja se, duke qenë i huaj, isha disi i paprekshëm ndaj barbarisë së sistemit rus. Nuk ika unë nga kjo botë, por iku dikush tjetër për shkakun tim dhe të veprimeve të mia dhe nuk mund të bëj asgjë për ta kthyer në jetë. Por, mund të vazhdoj të lë një trashëgimi për Sergejin dhe të kërkoj drejtësi për familjen e tij.”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages428
ISBN9789928314536
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManiela Sota
HistoryEuropa
I ri1