I ri Cmim i reduktuar! Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes Shiko më të madhe

Nata kur takova Babagjyshin e Krishtlindjes

BEN MILLER BAT0427

Libër i ri

11090 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341778

924 Lekë

-23%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xheksoni di gjithçka për drerin fluturues, kukudhët dhe punishten e fshehtë në Polin e Veriut. Di që Babagjyshi i Krishtlindjes i shpërndan dhuratat me magji, në të gjitha anët e botës vetëm brenda një nate. Por një gjë nuk e di: si u bë Babagjyshi i Krishtlindjes një Babagjysh Krishtlindjeje?

E gjitha kjo ndryshon kur, një Natë Krishtlindjeje, Xheksoni takohet me Babagjyshin dhe dëgjon historinë e tij të pabesueshme. Ndoshta nuk është ajo që priste Xheksoni, por atëherë asnjë histori e mirë nuk është kurrë…

Vlerësime

“Një kënaqësi e madhe për fëmijët e vegjël dhe të mëdhenj”

Ruth Jones, aktore, shkrimtare dhe komediane

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe304
ISBN9789928341778
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi