I ri Ditaret e Peshkopes 14 – Rrefenja nga nje mike jo aq e ngushte Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 14 – Rrefenja nga nje mike jo aq e ngushte

Rachel Renée Russell A-007835

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A do të përfundojë udhëtimi që Niki ka ëndërruar nga "Tmerresisht i bukur " në "I tmerrshem"? Zbulojeni rrjedhën e aventurës në vëllimin e katërmbëdhjetë të serisë më të bukur për vajzat "Rrëfenja nga një mike JO DHE AQ e ngushtë".

978 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341372

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928341372
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë