I ri Guxo Shiko më të madhe

Guxo

Raina Telgemeier A-007714

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Raina Telgemeler na sjell përsëri një histori motivuese, mbresëlënëse, argëtuese dhe të vërtetë që ka të bëjë me rritjen dhe me guximin për t'u përballur dhe për t'i mposhtur frikërat.

Më shumë detaje

942 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341235

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një natë Raina zgjohet nga një dhimbje e tmerrshme stomaku. Edhe mami ka kriza stomaku, kështu që, me siguri është thjesht viroze.

Raina rikthehet në shkollë, ku i duhet të përballet me ulje-ngritjet e përhershme: miqtë, Jo-miqtë dhe shokët e klasës, të cilët mendojnë se viti shkollor është thjesht një mbledhje e mërzitshme që zgjat ca si shumë.

Shpejt del se dhimbja e barkut e Rainës nuk po kalon... dhe kjo i shtohet problemeve të saj me ushqimin, me shkollën dhe me ndryshimin e miqësive. Çfarë po ndodh, valle?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe211
ISBN9789928341235
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë