Dante Qullaci View larger

Dante Qullaci

Isabella Paglia MEP0029

New product

911 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN978-9928-08-366-1
Viti i botimit2018

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Shokët e klasës më thërrasin Dante Qullaci.

Prindërit e mi janë Super-Vega-Vegjetarianë, pra ata më ushqejnë vetëm me fara, ndërsa unë ëndërroj një hamburger me tre shtresa dhe majonezë.

Njeriu i vetëm i shëndetshëm mendërisht në familjen time, gjyshja ime e adhuruar Leopoldina, befas vdiq!

Mund të konkurroja për çmimin Fatkeqi i vitit.

Pak a shumë, kjo ishte ajo çka mendoja përpara se të zbuloja trashëgiminë e gjyshe Leopoldinës. Përpara se të katapultohesha në Polin e Veriut, përpara se të ndiqesha nga...

Pra, përpara!

Tani gjërat kanë ndryshuar shumë.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages153
ISBN978-9928-08-366-1
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo
I ri1