Aksidentalisht agjent sekret

Tom McLaughlin BAT0123

New product

Përshkrim i shkurtër

A keni dëgjuar ndonjëherë për dokumente të klasifikuara, apo siç quhen ndryshe TOP SECRET. Këto dalin për herë të parë në këtë libër ku personazhi ynë Kevin do të mbrojë botën nga një super-horr, një person i ligë që kërkon të shkatërrojë botën. Vetëm Kevin mund ta ndalojë z. Sehlli që të realizojë planin e tij djallëzor.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN97899282196331
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ja se çfarë thotë Kevin: Misioni im është TOP SECRET. Nuk do të nxirrni asgjë prej meje sepse jam një libër i mbyllur. Po s’e hapët këtë libër, s’do mend se e gjithë historia është brenda.

Kevin arrin të marrë çelësat e shtëpisë së Superspiunit Xhek Pond, por kjo bën që ti largohet e motra e tij, Eli.

Kevin arrin të marrë identitetin e superspiunit dhe niset në misionin për të shpëtuar njerëzimin.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages310
ISBN97899282196331
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici
I ri1