Frenki, peshku dhe muri i madh i kaosit View larger

Frenki, peshku dhe muri i madh i kaosit

Peter Helliar A-007337

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarë do të bënit ju, nëse gjyshi juaj nopran do te krijonte një makinë kohe dhe gabimisht do të shuante tërë familjen tuaj? Nëse do të ishit Frenki Peshku. ju do të rendnit më shpejt sesa koha për ta shpëtuar familjen!

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303547
Viti i botimit2021

990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages270
ISBN9789928303547
RedaktoriErion Kristo
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDrini Kristo
I ri1