I ri Cmim i reduktuar! Frenki, peshku dhe muri i madh i kaosit Shiko më të madhe

Frenki, peshku dhe muri i madh i kaosit

Peter Helliar A-007337

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë do të bënit ju, nëse gjyshi juaj nopran do te krijonte një makinë kohe dhe gabimisht do të shuante tërë familjen tuaj? Nëse do të ishit Frenki Peshku. ju do të rendnit më shpejt sesa koha për ta shpëtuar familjen!

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303547

891 Lekë

-10%

990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe270
ISBN9789928303547
RedaktoriErion Kristo
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDrini Kristo