Reduced price! Macoku shkop View larger

Macoku shkop

Tom Watson A-000792

New product

Përshkrim i shkurtër

Me ndërthurjen e paparë të të qeshurave me peripecitë nga Tom Watson-i, çuditë e Maçokut Shkop me siguri do t'i kënaqin adhuruesit e maceve dhe maçokëve (si dhe fansat e Qenit Shkop) kudo nëpër botë.

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303448

711 Lekë

-10%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sot është një ditë e bukur në një qytet të madh për Maçokun. Shkop dhe miken e vet më të mire, Editin. Ka plot thesare për t'u zbuluar, këngë për t'u kënduar, pellumba për t'u kapur - dhe gjumë për t'u fjetur. Por aty lart, në katin e 23-të, ka shumë rreziqe.

Zhurmat e tmerrshme dhe shkundjet e forta mbërthejnë si në kurth një burrë të dëshpëruar në ndërtesën përballë.

Maçokut Shkop do t'i duhet që të  jejë një mënyrë për të shkuar matanë rrugës (dhe për të qetësuar sjelljet e çuditshme të Editit) në mënyrë që ta shpëtojë atë.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages199
ISBN9789928303448
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1