I ri Cmim i reduktuar! Macoku shkop Shiko më të madhe

Macoku shkop

Tom Watson A-000792

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me ndërthurjen e paparë të të qeshurave me peripecitë nga Tom Watson-i, çuditë e Maçokut Shkop me siguri do t'i kënaqin adhuruesit e maceve dhe maçokëve (si dhe fansat e Qenit Shkop) kudo nëpër botë.

Më shumë detaje

491 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303448

608 Lekë

-23%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sot është një ditë e bukur në një qytet të madh për Maçokun. Shkop dhe miken e vet më të mire, Editin. Ka plot thesare për t'u zbuluar, këngë për t'u kënduar, pellumba për t'u kapur - dhe gjumë për t'u fjetur. Por aty lart, në katin e 23-të, ka shumë rreziqe.

Zhurmat e tmerrshme dhe shkundjet e forta mbërthejnë si në kurth një burrë të dëshpëruar në ndërtesën përballë.

Maçokut Shkop do t'i duhet që të  jejë një mënyrë për të shkuar matanë rrugës (dhe për të qetësuar sjelljet e çuditshme të Editit) në mënyrë që ta shpëtojë atë.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe199
ISBN9789928303448
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë