Bota e Normit mund te permbaje arra View larger

Bota e Normit mund te permbaje arra

Jonathan Meres A-000795

New product

Përshkrim i shkurtër

Fansat e Jeff Kinney që zgjedhin Botën e Normit, nuk do të zhgënjehen...Një libër argëtues dhe interesant. "BOOKS FOR KEEPS™

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303400
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

NORMAN e dinte se do të ishte një nga ato ditë kur ai do të zgjohej dhe do ta gjente veten thuajse duke urinuar në garderobën e babait.

Përse dreqin duhej që familja e Normit të ndërronte shtëpi? Në shtëpinë e tyre të vjetër, ai nuk do të kishte tentuar kurrë të urinonte në një vend tjetër që nuk do te ishte tualeti. Dhe kur Normi është në krevat, ai nuk mund të mbyllë sy pasi babai i tij gërhet si një rinoceront i zënë kaps!

A DO TË BËHET NDONJËHERË JETA MË E DREJTË ME NORMIN?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages299
ISBN9789928303400
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1