I ri Bota e Normit mund te permbaje arra Shiko më të madhe

Bota e Normit mund te permbaje arra

Jonathan Meres A-000795

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fansat e Jeff Kinney që zgjedhin Botën e Normit, nuk do të zhgënjehen...Një libër argëtues dhe interesant. "BOOKS FOR KEEPS™

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303400

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

NORMAN e dinte se do të ishte një nga ato ditë kur ai do të zgjohej dhe do ta gjente veten thuajse duke urinuar në garderobën e babait.

Përse dreqin duhej që familja e Normit të ndërronte shtëpi? Në shtëpinë e tyre të vjetër, ai nuk do të kishte tentuar kurrë të urinonte në një vend tjetër që nuk do te ishte tualeti. Dhe kur Normi është në krevat, ai nuk mund të mbyllë sy pasi babai i tij gërhet si një rinoceront i zënë kaps!

A DO TË BËHET NDONJËHERË JETA MË E DREJTË ME NORMIN?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe299
ISBN9789928303400
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë