Manifesti i heroit te perditshmerise View larger

Manifesti i heroit te perditshmerise

Robin Sharma A-008901

New product

Përshkrim i shkurtër

Më në fund erdhi koha jote, ky është skenari yt.

More details

111088 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928375698

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Për më shumë se njëzet e pesë vjet, udhëheqësi i legjendave dhe i elitës, virtuozi Robin Sharma, u ka dhënë mësime titanëve të biznesit, superyjeve të sportit dhe mbretërve të botës së spektaklit, bazuar në një sistem revolucionar që i ka ndihmuar këta njerëz të shquar, që ambiciet e tyre më të mëdha t'i përkthejnë në rezultate të përditshme.

Ndërsa tani, në kryeveprën e tij "Manifesti i heroit të përditshmërisë", ky pionier ka distiluar parimet, protokollet dhe taktikat më të mira të përdorura në metodën e tij të mentorimit, duke e kthyer kësisoj në një punë madhështore e me vlerë, pjesë e një skenari që të çon në një prodhimtari shpërthyese, e cila, pjesërisht, përmban një maual me udhëzime drejt një jete të nivelit më të lartë dhe, pjesërisht, një udhërrëfyes universal, për t'u bërë një peshë e rëndë në sferën shpirtërore, një nga ata njerëz, të cilët e ngrenë botën në një nivel më të lartë.

Data sheet

pages416
ISBN9789928375698
Shtëpia botueseThe everyday hero manifesto
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Kozeli
I ri1