I ri Cmim i reduktuar! 50 grate me me ndikim te epokes sone Shiko më të madhe

50 grate me me ndikim te epokes sone

Chiara Pasqualetti Johnson A-006037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër rrëfen jetët e jashtëzakonshme të pesëdhjetë grave, të cilat sfiduan me sukses shekujt e mbushur me paragjykime dhe rishkruan rregullat e shoqërisë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332196

1 650 Lekë

-25%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ato ecën përpara me një forcë revolucionare, duke hyrë gjithë hijeshi e krenari në një botë që ishte privilegj i burrave.

Këto gra ikona dhe shembulli që ato dhanë, u hapën udhën shumë grave të tjerave që i pasuan, duke u lënë trashëgimi frytin e njohurisë, të eksperiencës dhe të imagjinatës së tyre.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe224
ISBN9789928332196
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë